E-shop Italská káva
>
<

Fine Coffee s.r.o.

Nad Zámkem 1072
674 01 Třebíč
Česká republika

tel: +420 725 730 120
e-mail: info@finecoffee.cz

IČ: 03371905
DIČ: CZ03371905
Společnost je vedená
u Krajského soudu v Brně

E-SHOP FINE COFFEE

Fine Coffee

Společnost Fine Coffee je na trhu od roku 2012 a za tuto dobu si vybudovala silnou pozici na trhu s kvalitní italskou kávou. Naše značky kávy jsme pečlivě vybírali a snažili jsme se naši nabídku vyladit tak, aby si každý našel svou oblíbenou směs kávy. Máme tedy v nabídce jak jednodruhové 100% arabiky, tak barové směsi pro pravé italské espresso, což bývá standardně poměr 80% arabiky a 20% robusty, dále pak poměry směsí kolem 50% arabiky a 50% robusty, které se hodí jak pro automatické kávovary, tak pro profesionální barové kávovary. A v naší nabídce najdete samozřejmě i směsi kávy s větším obsahem robusty než arabiky, které se hodí nejvíce do firem a kanceláří, kde s těmito druhy kávy dokáží i běžné automatické kávovary udělat dokonalé espresso s krásnou krémou a dokonalou chutí.
V naší nabídce najdete také všechny dostupné druhy kávových kapslí a veškeré baristické vybavení.
Jsme oficiálním českým distributorem kávy Dolce Nero Caffé, Caffé Tiziano Bonnini, premiové kávy Caffé Galliano, Caffé Veloce a New York Caffé. Dále pak kávových kapslí Espresso Toscano pro Českou republiku. V naší nabídce samozřejmě najdete i další značky káv a kávových kapslí, podů, čajů, baristického vybavení a všeho nějakým způsobem spojeného s kávou...
Provozujeme specializovaný eshop italská-káva.com s kompletním sortimentem kávy, čajů, baristického vybavení a příslušenství. Dále také specializovaný e-shop kávové-kapsle.com s širokým výběrem kapslí pro všechny typy kávovarů.
Díky naší kávě máte nyní i Vy možnost vychutnat si doma, v práci či kdekoli jinde lahodnou kávu z těch nejlepších vybraných směsí, které pro přípravu espressa používají profesionální baristé v kavárnách po celém světě.
Jste-li majitelem kavárny, restaurace, hotelu či penzionu anebo hledáte dodavatele kvalitní kávy do Vaší firmy, neváhejte nás kontaktovat pro získání velkoobchodní cenové nabídky.

Fine Coffee Showroom
Vzorková prodejna v Třebíči (ul. Nad Zámkem 1072)

Fine Coffee Showroom - vzorková prodejna Třebíč